Pomyślnie dodano do

Przejdź do
Kontynuuj zakupy

Wystąpił błąd: upewnij się, że wybrałeś produkt

Praca

Sprzedawca/magazynier - Głogów | Magazynier - Kostomłoty

Szukamy osoby na stanowisko:

Sprzedawca / magazynier
lokalizacja: Oddział Głogów

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
  • wydawanie towaru
  • kontrolowanie stanów magazynowych towarów
  • przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru w magazynie
  • udział w inwentaryzacjach
  • obsługa terminali radiowych
  • praca z WMS (systemem zarządzania magazynem)
  • dowóz towarów do Klienta

Oczekiwania

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, sześciodniowym
  • wykonywanie powierzonych zadań rzetelnie i dokładanie
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju
  • terminową wypłatę wynagrodzenia za pracę
  • szkolenia wprowadzające
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie kart sportowych Multisport

Jak dołączyć do zespołu?

Zgłoszenia prosimy składać osobiście w centrali firmy lub pod adresem praca@matex.net.pl

Pracownik magazynu / operator wózka widłowego
lokalizacja: Centrum Dystrybucji w Kostomłotach

  • rozładunek/załadunek samochodów
  • relokacja towarów na regały wysokiego składowania
  • kontrola stanów magazynowych
  • kompletacja zamówień dla klientów Centrum Dystrybucji

Oczekiwania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym