Pomyślnie dodano do

Przejdź do
Kontynuuj zakupy

Wystąpił błąd: upewnij się, że wybrałeś produkt

Odpływ liniowy KESSEL

Bezgraniczne możliwości aranżacji

Linearis Infinity oferuje zupełnie nowe możliwości w zakresie indywidualnego projektowania wymarzonych łazienek. Urzeka nie tylko niezwykłym i eleganckim profilem pokrywy, wykonanej z wysokiej jakości stali szlachetnej V4A, ale także wyjątkowym systemem połączeń, dzięki którym odpływ liniowy można dowolnie: przedłużać, skracać, montować w narożu, a nawet odchylać.

Obejrzyjcie film prezentujący produkt i możliwości konfiguracji.

Linearis Infinity wykonana jest ze szczotkowanej lub polerowanej stali nierdzewnej V4A, oraz występuje w kilku opcjach kolorystycznych (polerowana, szczotkowana, szczotkowana w kolorze brązowym, szczotkowana w kolorze miedzianym i szczotkowana czarna). Stal nierdzewna V4A spełnia najwyższe wymagania trwałości i odporności na korozję.

Niezwykłe możliwości projektowe. Za pomocą elementów łączących (dostępnych opcjonalnie) ustawionych pod kątem 30, 45 i 90 stopni, można połączyć ze sobą dowolną ilość odpływów Linearis Infinity. Ta zaleta, w połączeniu z możliwością skracania profilu pokrywy, zapewnia niewątpliwie komfort montażu i duże możliwości projektowe. Pokrywę odpływu można też regulować wzdłuż i w poprzek, co pozwala na elastyczne dopasowanie się do układu płytek. Dodatkowo, spośród wszystkich odpływów liniowych na rynku, mamy zapewnioną gwarancję najniższej wysokości zabudowy 60 mm.
Dostępna jest też wersja do zabudowy 90 mm (ze zwiększoną przepustowością 0,8 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm).

Newsletter
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl