Pomyślnie dodano do

Przejdź do
Kontynuuj zakupy

Wystąpił błąd: upewnij się, że wybrałeś produkt

Promocja FISKARS jesień 2019

Jesień to czas wielkich porządków, zbierania plonów i przygotowań ogrodu na zimę. Wszystkie te prace wykonasz z przyjemnością gdy użyjesz odpowiednich narzędzi. Zapraszamy do salonu Matex po profesjonalne narzędzia Fiskars, dostępny jest spory asortyment tych do ogrodu oraz potrzebnych w kuchni podczas przygotowywania przetworów. Przedstawiamy aktualną, jesienną ofertę promocyjną.

Pierwsza "0% Stresu 100% Szczęścia" obejmuje produkty Fiskars z kategorii sprzątanie, kopanie i cięcie (z wyłączeniem siekier) i przy zakupie za minimum 170 zł otrzymasz w prezencie szczotkę Fiskars (o wartości 50 zł).
Kolejna dotyczy siekier - "0% Wysiłku 100% Szczęścia". To niezastąpione narzędzia podczas rąbania, ścinania czy karczowania drewna. W tym wypadku do dowolnej siekiery rozłupującej lub ciesielskiej dostaniesz piłę do gałęzi SW73 XtractTM (o wartości 90 zł).

Powyższe promocje ważne są do końca października lub wyczerpania zapasów.

Pragniemy również pomóc w zbieraniu nieustająco spadających liści i przygotowaliśmy ofertę - "Jesienne porządki w rozmiarze XL", w której komplet grabi Fiskars Solid XL i kosz na liście PopUp 172 l kupicie w cenie 119 zł

Newsletter
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl