Pomyślnie dodano do koszyka

Przejdź do koszyka
Kontynuuj zakupy

Wystąpił błąd: upewnij się, że wybrałeś produkt

Kontakt

Siedziba firmy - Jelenia Góra

Matex Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 15
58-506 Jelenia Góra

NIP 611-24-84-377
Regon 231179773

KRS 0000170052 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zak. 1800000 zł

Bank:
PKO 27 1020 5226 0000 6002 0584 3745

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 7.00-19.00; 
Sobota: 8.00-14.00

telefony Centrala:

(75) 61 218 42

e-mail: detal@matex.net.pl

 

fax (75) 76 730 33 - Dział Handlowy
fax (75) 75 440 76 - Sekretariat

 

Koordynator sprzedaży hurtowej - Przedstawiciel handlowy
Marcin Czura - 669 972 184
marcin.czura@matex.net.pl

Przedstawiciel handlowy - hurt
Marcin Rogala - 669 997 675
marcin.rogala@matex.net.pl

Przedstawiciel handlowy - inwestycje
Dawid Koźma - 669 997 641
dawid.kozma@matex.net.pl

Przedstawiciel handlowy - salony łazienek
Dawid Wenerski - 669 997 552
dawid.wenerski@matex.net.pl

 

 

Kierownik działu zakupów
Dariusz Płoszaj - 669 997 645 
dariusz.ploszaj@matex.net.pl

Kierownik działu towarów inwestycyjnych
Józef Nowakowski - 669 972 182 
jozef.nowakowski@matex.net.pl

Kierownik działu armatury sanitarnej
Mateusz Bajdak - 669 997 637 
armatura.sanitarna@matex.net.pl

Kierownik działu techniki grzewczej
Grzegorz Tubis - 669 997 638 
technika.grzewcza@matex.net.pl

Dział handlowy

Szymon Pawluk (75) 61 218 20
Justyna Bugajewicz (75) 61 218 22
Paweł Musiela (75) 61 218 19
Krzysztof Mroziński (75) 61 218 23
   

 

Strefa Samoobsługi
Michał Kulpa - 668 449 840
michal.kulpa@matex.net.pl

Wyprzedaże
Przemysław Wiatr - (75) 61 218 25
przemyslaw.wiatr@matex.net.pl

Obsługa hurtu
Mirosław Gargula - (75) 61 218 15
miroslaw.gargula@matex.net.pl

Mariusz Marmula - (75) 61 218 14
mariusz.marmula@matex.net.pl

Dział ofert - Doradztwo techniczne
Mirosław Łozowski - 669 997 633
oferty@matex.net.pl

Płytki i wyposażenie łazienek
Ewelina Duraj - (75) 61 218 24
                            669 983 830
ewelina.duraj@matex.net.pl

Magazyn
(75) 61 218 26
magazyn@matex.net.pl

Reklamacje
(75) 61 218 27
reklamacje@matex.net.pl

Sekretariat/Dział kadr
(75) 61 218 01
poczta@matex.net.pl

 

Oddzialy Matex, sprawdz gdzie możesz nas znaleść.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl